WEBSUMMIT – zaproszenie ze strony Urzedu Miasta Lizbony dla Wspólnoty Portugalskiej przybywajacej na Websummit

Rada miasta Lizbona, jako gospodarz WEBSUMMIT zaprasza na przyjęcie wszystkich członków Wspólnoty Portugalskiej i portugalskich potomków żyjących poza krajem, którzy przybędą do Lizbony, aby uczestniczyć w Websummit.
Koktail odbędzie się symbolicznie, przy Wieży Vasco da Gama , w Parku Narodów, między godz. 18 i 20 w dniu 9 listopada. Otwarcie będzie miało miejsce w hotelu Myriad, przez przewodniczącego Rady Miejskiej oraz innych wysokich przedstawicieli miasta Lizbony.
Organizatorzy WEBSUMMIT przekazuje tą informację wśród swoich uczestników, a Lizbona Biznes Połączenia Platforma – LBC zapewnia gospodarz.
Miasto ma więc złączy Lizbona być mediatorami i zachęcać do interakcji między obecnym, że przełoży się na przyszłych powiązań między nimi oraz z miastem.
Do tego jest również okazją dla naszych gości może ściśle pozbawić niektóre z dotychczasowych sukcesów na arenie międzynarodowej są potwierdzone, na nieformalne rozmowy słońca z portugalskich piłkarzy światowej klasy, Nuno Gonçalves CAPITAL STRIVE, Peter Bizarro współzałożyciel FEEDZAI i Tiago Paiva z TALKDESK. Inni będą występować do interakcji.
Pomimo ujawnienia, że ​​WEBSUMMIT zapewniający mamy współpracę z założycieli podmiotów partnerskich AML i inne platformy identyfikacji portugalskich i portugalskich potomków zamieszkujących poza granicami Portugalii i wszedł do WS, więc możemy zaprosić ich bezpośrednio.
Wierzymy, że ten moment będzie pamiętany goście dedykowane

web-001